17 липня 2018 Новини

Реєстрацію на Форум Молодіжної столиці 2018 відкрито!

Форум першої Молодіжної столиці України буде альтернативним простором для обговорення перспектив підвищення ролі та посилення спроможності молодіжного середовища у забезпеченні розвитку держави, напрацювання рекомендацій для майбутньої всеукраїнської Молодіжної Стратегії.

Наскрізними темами  форуму є:  участь молоді в місцевому самоврядуванні; молодіжна мобільність та міграція; молодіжне підприємництво та працевлаштування; неформальна та формальна освіта.

Форум передбачає ряд активностей різного формату, серед яких: напрацювання у робочих групах ідей та пропозицій щодо наскрізних напрямів заходу; панельні дискусії за участі представників молоді, органів державної влади і місцевого самоврядування, бізнесу; лекції від лідерів думок молоді; презентація успішних історій молоді на місцевому рівні; пітчинг проектів та стартапів, присвячених соціальному підприємництву.

Офіційна фейсбук сторінка Форуму, тут є найактуальніша інформація https://www.facebook.com/molodvizh

Реєстрація триватиме до 5 серпня 2018 року - https://goo.gl/forms/AugItbGgfL1HRMLg1

Кількість місць обмежена, буде відбуватися незалежний відбір учасників.

Участь є безкоштовною!

6-7 вересня 2018 року

 FESTrepublic

 1500 учасників зі всієї України

Якщо Ви маєте пропозиції щодо співпраці в рамках Форуму, обов’язково пишіть нам, готові до спілкування: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Організатори та партнери Форуму: КУ Інститут міста, Міністерство молоді та спорту України, Львівська міська рада, Львівська обласна державна адміністрація, ПЛАСТ, AISEC, Національна молодіжна рада України,Студентська рада Львова

 

Контакти

Інститут міста

79008 Львів

пл. Ринок, 1, офіс 108-111

+38-032-254-60-81

+38-032-254-60-82

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.