04 червня 2018 Новини

Публічна дискусія: Чи може Львів стати лабораторією впровадження практик ЄС?

Запрошуємо Вас на публічну дискусію в рамках проекту «Досвід Литви для України – нові можливості співпраці із ЄС», яка відбудеться 13 червня 2018 року у приміщенні ресторану Ратуша (площа Ринок, 1) о 9:00.

Вже розпочався процес надання підтримки Україні від інституцій Європейського Союзу, інших держав та фінансових інституцій. Демонстрація готовності нашої держави ефективно використовувати фінансову допомогу і попереджати марне витрачання коштів дозволить Україні залучити більше фінансових ресурсів для реалізації важливих інвестиційних проектів стратегічного розвитку. Публічна дискусія – це можливість для управлінців, активних мешканців, бізнесу з міста Львова і області обговорити та перейняти успішний досвід і уроки Литви, у сфері залучення фінансування від Європейського Союзу. Учасники дискусії зможуть обмінятися досвідом та спільно виявити місцеві проблеми, знайти способи їх вирішення, отримати відповіді на питання, які їх турбують.

Можливі теми дискусії:

  • Місто Львів – лабораторія практик ЄС в Україні ?!
  • З чого розпочиналося фінансування господарства Литви міжнародними організаціями? Чому можна навчитися на основі досвіду Литви, щоб процеси проходили ефективно? Яке домашнє завдання для України (на основі досвіду Литви)?  Що повинна зробити західна Україна зараз?
  • Сценарії покращення роботи органів місцевого самоврядування України у сфері соціального відчуження та бідності через більш активне залучення громадського сектору.
  • Обговорення методів оцінки інвестиційних проектів, які використовуються в Україні та ЄС. Які цілі Європейського Союзу? Використання cost benefit методу при управлінні проектами. Чи готові розробники заявок до створення якісних заявок на фінансування? Які заходи потрібно реалізувати, щоб у майбутньому стати лідерами у сфері реалізації проектів Європейського Союзу в Україні?

Публічна дискусія проводиться в рамках реалізації проекту «Досвід Литви для України – нові можливості співпраці з ЄС». Проект реалізується ЗАТ «ЙОСТРА» (UAB „JOSTRA“) (литовська спільнота консультантів), Комунальною установою Інститутом міста і Генеральним почесним консульством Литовської Республіки у Львові. Проект фінансується в рамках підтримки демократії Міністерства міжнародних справ Литовської Республіки.

Просимо зареєструватися для участі за посиланням до 8 червня

Фейсбук - подія

 

Контакти

Інститут міста

79008 Львів

пл. Ринок, 1, офіс 108-111

+38-032-254-60-81

+38-032-254-60-82

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.