25 травня 2018 Новини

Соціальна політика як інвестиції: безкоштовне навчання для профільних спеціалістів

Запрошуємо на тренінг  "ВИТРАТИ НА ПОЛІТИКУ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ЯК ІНВЕСТИЦІЇ".

Навчання є безкоштовним для усіх, хто попередньо зареєструвався, діє конкурсний відбір. 

Дедлайн подачі заявок 8 червня.

Навчання проводиться в рамках реалізації проекту «Досвід Литви для України – нові можливості співпраці з ЄС». Проект реалізується ЗАТ «ЙОСТРА» (UAB „JOSTRA“) (литовська спільнота консультантів), Комунальною установою Інститутом міста і Генеральним почесним консульством Литовської Республіки у Львові. Проект фінансується в рамках підтримки демократії Міністерства міжнародних справ Литовської Республіки.

Метою  цього тренінгу є вдосконалення знань і компетенцій учасників навчання у секторі  вирішенні проблем зменшення соціального відчуження на рівні самоврядування.

Головні завдання тренінгу:

  1. Розкрити можливості економізації витрат соціальної політики
  2. Сформувати список можливостей збільшення ефективності засобів соціального захисту і більш активного залучення і використання послуг НУО
  3. Допомогти учасникам навчання напрацювати карту/список дієвих інструментів, які будуть впливати на зниження рівня бідності і соціального відчудження, у містах/країні, використовуючи ефективну практику країн ЄС (на прикладі досвіду Литви).

ЕКСПЕРТ ТРЕНІГУ ПРОФ. Д-Р. БОГУСЛАВАС ГРУЖЕВСКИС, в даний час голова Інституту досліджень ринку праці Литовського центру соціальних досліджень у Вільнюсі, професор Вільнюського університету, експерт з політики зайнятості Європейської комісії, радник прем'єр-міністра Литви. Має більш ніж 25-річний досвід роботи у сфері державного управління на національному/міжнародному та місцевому/регіональному рівнях, керуючи кількома проектами на ринку праці як на рівні досліджень та розробки політики, так і у сфері політики зайнятості, професійної підготовки , соціальної інтеграції та розвитку людини.

ПРОГРАМА ТРЕНІНГУ

Заохочуємо стати учасниками тренінгу представників місцевого самоврядування, державної влади, громадських активістів, представників бізнесу та всіх небайдужих!

Контакти

Інститут міста

79008 Львів

пл. Ринок, 1, офіс 108-111

+38-032-254-60-81

+38-032-254-60-82

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.