25 травня 2018 Новини

Як ефективно оцінити інвестиції структурних фондів ЄС та правильно використовувати метод COST BENEFIT для реалізації стратегії розвитку міст: навчання за участі литовських експертів

Запрошуємо на тренінг  "ВИКОРИСТАННЯ МЕТОДУ COST BENEFIT ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ МІСТ. ЕФЕКТИВНА ОЦІНКА ІНВЕСТИЦІЙ СТРУКТУРНИХ ФОНДІВ ЄС".

Навчання є безкоштовним для усіх, хто попередньо зареєструвавсядіє конкурсний відбір. 

Дедлайн подачі заявок 8 червня

Навчання проводиться в рамках реалізації проекту «Досвід Литви для України – нові можливості співпраці з ЄС». Проект реалізується ЗАТ «ЙОСТРА» (UAB „JOSTRA“) (литовська спільнота консультантів), Комунальною установою Інститутом міста і Генеральним почесним консульством Литовської Республіки у Львові.

Проект фінансується в рамках підтримки демократії Міністерства міжнародних справ Литовської Республіки.

Метою даного тренінгу є підвищення знань учасників навчання у сфері сучасних методів підготовки і оцінки інвестиційних проектів, що використовуються  у ЄС.

Головні завдання тренінгу:

  1. Обговорити способи і методи оцінки інвестиційних проектів, спрямованих на отримання фінансової допомоги ЄС, іншими країнами та фінансовими органами.
  2. Ознайомити учасників із методом аналізу витрат та переваг (Cost Benefit Analysis - CBA).
  3. Розвинути практичні навики учасників у сфері підготовки і оцінки CBA.
  4. Дослідити конкретні проблеми місцевого самоврядування та оцінити можливі способи їх вирішення.

ЕКСПЕРТ Д-Р. ЙОНАС СТРАВИНСКАС, Доктор соціологічних (економічних) наук, Сертифікований консультант з питань управління (CMC), Директор ЗАТ “JOSTRA”. Експерт у Європейській Комісії Horizon 2020 Оцінка застосування та оцінка аналізу витрат і вигод проектів, що виконуються в рамках програми CEF. Більше 20 років досвіду консалтингу при підготовці інвестиційних проектів, техніко-економічних обґрунтувань, аналізу витрат і вигод проекту, соціально-економічних оцінок проектів, проектів ДПП, фінансових моделей, досліджень.

ПРОГРАМА ТРЕНІНГУ

Заохочуємо стати учасниками тренінгу представників місцевого самоврядування, державної влади, громадських активістів, представників бізнесу та всіх небайдужих!

Контакти

Інститут міста

79008 Львів

пл. Ринок, 1, офіс 108-111

+38-032-254-60-81

+38-032-254-60-82

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.