20 квітня 2018 Новини

Майстерня міста 2018: запальні плани та актуальні ініціативи

Традиційно літо у Львові розпочинається разом з Майстернею міста! Цього року команда Інституту міста разом з партнерами запрошує кожного долучитися до марафону цікавих подій протягом 1-10 червня.

Головна локація для усіх активностей - внутрішній дворик Ратуші. Як завжди - вхід вільний, атмосфера дружня!

Сьома Майстерня міста буде досить профільною та змістовною за наповненням, а саме, пропонуємо працювати у напрямках підвищення мобільності львів’ян згідно з принципами інтегрованої концепції розвитку міста, а також збереження культурної спадщини міста із залученням локальних мікрогромад та налагодження діалогу між фаховими середовищами та мешканцями.

Ось такі блоки роботи ми виділили для створення майбутньої програми Майстерні міста’18:

2-4 ЧЕРВНЯ: Збереження культурної спадщини міста 

5-7 ЧЕРВНЯ: Пересування в місті (мобільність)

8-10 ЧЕРВНЯ: Інтегрована концепція розвитку міста

* Звісно ми вже розпочали роботу над створенням детальної та зрозумілої програми усіх активностей Майстерні.

Цьогоріч, ми отримали більше 30 заявок від активних, творчих та фахових команд нашого міста. Найбільшу кількість проектів отримали у сфері культурної спадщини та інтегрованого розвитку міста.

Додамо, що велика кількість проектів буде реалізована поза конкурсом, адже команда Інституту міста, як організатори, вели активні переговори із людьми, які є визначними та визнаними експертами профільних тем цьогорічної Майстерні.

Зауважимо, що екологічна тематика буде актуальною протягом всієї діяльності львівської Майстерні. Також щоденно до активностей на Майстерні будуть залучені діти, які готові різноформатно працювати та пізнавати щось нове відповідно до цьогорічних тематик проекту.

 

Слідкуйте за актуальними новинками та відвертими коментарями на офіційній сторінці проекту та на сайті Майстерня міста  http://maisternia.lviv.ua 

Контакти

Інститут міста

79008 Львів

пл. Ринок, 1, офіс 108-111

+38-032-254-60-81

+38-032-254-60-82

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.