27 березня 2018 Новини

Місцеве самоврядування як елемент демократичної держави. Результати Всеукраїнського форуму.

22-23 березня 2018 року у Львові пройшов щорічний VI Всеукраїнський форум місцевого самоврядування. Форум став якісною платформою для обміну досвідом та обговорення актуальних проблем та перспектив розвитку місцевого самоврядування за участі провідних вітчизняних та іноземних експертів, міських голів та народних депутатів. Багато дискусій були направлені на тему реформи децентралізації та її успішних кейсів, звісно кожен з учасників мав змогу озвучити свої побажання щодо покращення процесу впровадження цієї реформи.

Додамо, що найактуальнішими темами для обговорення серед експертів та учасників стала реформа охорони здоров’я та питання законопроекту щодо міських агломерацій. Також дискусійним виявилося питання, що стосувалося реалій та можливостей розвитку місцевого самоврядування, панельна дискусія за участі заступника Міністра Мінрегіону п. В’ячеслава Негоди, міського голови Львова п. Андрія Садового, Народного депутата України п. Сергія Власенка та п.Олександра Сушка, виконавчого директора Міжнародного фонду “Відродження”.

Цього року учасниками форуму стали українські та іноземні експерти у сфері місцевого самоврядування, представники муніципалітетів та органів виконавчої влади, представники об’єднаних територіальних громад, а також представники міжнародних донорських організацій та дипломатичного корпусу, представники ініціативних громадських організацій та аналітичних центрів, Верховної Ради, Адміністрації Президента, Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, Асоціації міст України, Асоціації малих міст України.

Організаторами шостого форуму були Інститут міста, Львівська міська рада та ГО “Інститут Просвіти”

Партнери форуму:

Асоціація міст України, Академія Фольке Бернадотта, Програма U-LEAD з Європою, Проект GIZ в Україні «Інтегрований розвиток міст України», Програма USAID DOBRE, Western NIS Enterprise Fund, Проект «Партнерство для розвитку міст» ПРОМІС, Фонд Східна Європа


Програма форуму 
Презентаційні матеріали, які були висвітлені спікерами 
Відеоматеріали форуму 

Фотогалерея моментів
Резолюція форуму 

Контакти

Інститут міста

79008 Львів

пл. Ринок, 1, офіс 108-111

+38-032-254-60-81

+38-032-254-60-82

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.