19 лютого 2018 Новини

Здобули перемогу в національному конкурсі! Львів - молодіжна столиця України


Команда КУ «Інститут міста» спільно з управлінням молоді і спорту Львівської міської ради підготували й подали заявку на конкурс «Молодіжна столиця України», основною метою якого є активізація співпраці між молоддю та місцевим самоврядуванням, а також сприяння створенню комфортних умов для розвитку молоді в містах України.

16 лютого в Києві відбулась презентація учасників конкурсу та фінал, у якому місто змагалось з 10-ма містами України. Відтак, журі, яке складалось з представників різних міжнародних організацій, обрали Львів, як молодіжну столицю України.

Конкурс проходив в чотири етапи:  прийом заявок від міст України, розгляд заявок Наглядовою радою конкурсу, пітчинг, оголошення результатів, нагородження міста-переможця конкурсу та надання йому статусу "Молодіжна столиця України – 2018" 

«Перемога Львова у цьому конкурсі – це перемога людей, які живуть у нашому місті. Сьогодні ми мали честь боротися у фіналі з 10-ма містами України і нам дуже приємно, що ми отримали перше місце. Ця перемога – це результат нашої праці і це той показник і напрямок, у якому ми повинні рухатись і далі», - зазначив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

Основними перевагами для Львова, як міста-переможця у конкурсі, є проведення в місті всеукраїнського молодіжного форуму, промоція міста на європейському рівні, підвищення іміджу та рівня довіри до міської влади, налагодження співпраці з містами-молодіжними столицями в Європі, стимулювання участі молоді в житті міста, проведення у партнерстві з UReport соціологічного дослідження присвяченого молоді.

Львів – місто для молоді!

Молодь складає близько третини населення міста, понад 50% працівників мерії – віком до 35-ти, а 73% молодих людей не бажають переїжджати зі Львова. Львів – місто для саморозвитку та самореалізації! 66 університетів, численні заходи та події для молоді в різних сферах, 107 молодіжних організацій.

Молодіжна політика – один з пріоритетів розвитку Львова, що передбачено і в стратегічному документі «Львів 2020». Особливий акцент в межах цього пріоритету зроблений на розвиток спортивної інфраструктури та культивування здорового способу життя в місті. Інший стратегічний документ, що є зараз на етапі розробки, – Стратегія прориву, спрямований на перетворення Львова на креативне місто. В цьому документі особлива увага буде закцентована на молодих людях, а відповідно саме для них будуть реалізовуватись нові проекти. 

Підготовка заявки об’єднала всі зацікавлені сторони в розвитку молодіжної політики в нашому місті: представників міської ради, депутатів, членів громадських організацій, студентства.

Місто вже зараз демонструє прогресивні підходи до співпраці з молоддю та докладає максимум зусиль для забезпечення якнайкращих умов проживання в місті, в тому числі для молодих людей. Одночасно в місті є критична маса людей, що готові займатись питанням молоді на якісно новому рівні, брати на себе відповідальність за впровадження молодіжної політики. 

 

Контакти

Інститут міста

79008 Львів

пл. Ринок, 1, офіс 108-111

+38-032-254-60-81

+38-032-254-60-82

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.