12 лютого 2018 Новини

Львів обрано для участі у міжнародній навчальній програмі SymbioCity 2018-2019

Перший вступний тренінг відбувся у м. Белград (Сербія). Протягом тижня, з 29 січня до 1 лютого 2018 року, представники 8 муніципалітетів мали змогу вивчати шведський досвід сталого міського розвитку на засадах SymbioCity.

Окрім Львова у програмі беруть участь місто Хмельницький (Україна), Старий град (муніципалітет Белграда), Крушевац та Ніш (Сербія), Охрид (Македонія), Мустафакемальпаша та Буюкчекмече (Туреччина).  Підхід SymbioCity – Sustainability by Sweden було започатковано шведським урядом ще у 2008 році.

В його основу покладено принцип перетворення викликів, які сьогодні постають перед містами, на можливості для сталого розвитку. Врахувавши потенційні синергії між різними урбаністичними системами, місто здатне творити візію свого майбутнього. При цьому, економлячи природні ресурси та витрачаючи менше коштів.

«Місто – це не проблема, це вирішення», – зазначив колишній мер Курітіби (Бразилія) Жейме Лернер.

Власне, в такому контексті наступні півтори роки працюватиме львівська команда в межах проекту «Сталий просторовий розвиток: партнерство влади та бізнесу». Члени команди: Ірина Кривенчук з комунальної установи Інститут міста, Наталія Романчук та Олена Хестанова з департаменту економічного розвитку Львівської міської ради

Контакти

Інститут міста

79008 Львів

пл. Ринок, 1, офіс 108-111

+38-032-254-60-81

+38-032-254-60-82

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.