15 грудня 2017 Новини

Lviv Security Forum – дискусійна платформа для пошуку відповіді на питання про те, яким має бути новий безпековий порядок в світі.

Наприкінці листопада у Центрі Шептицького відбувся І Львівський безпековий форум, Інститут міста став одним із організаторів цього міжнародного заходу.

Метою форуму стало бажання створити платформу для експертного обговорення природи неконвенційних воєн та їхнього впливу на європейську і світову безпеку.

До завдань форуму потрібно віднести пошук непростих відповідей на питання регулювання статусу сучасних окупованих територій у світі, відповідальності сторін конфлікту, стратегій деокупації, примирення, а також побудови національної та міжнародної безпеки.

“Це такий міжнародний захід, який має стати дискусійною платформою для обговорення як треба поводитись в ситуації з гібридними війнами, які на сьогодні є в Україні. Захід відбувся за підтримки міжнародних партнерів. З міського бюджету є співфінансування 300 тисяч. Завдяки міжнародним партнерам залучили ще 1,5 мільйона дофінансування. Було запрошено широке коло міжнародних експертів, зокрема представники тих країн, які перебувають в тому самому становищі, як Україна, зокрема Молдова і Грузія”, - коментує Олександр Кобзарев, директор комунальної установи «Інститут міста».

Віце-спікер українського парламенту, Оксана Сироїд, наголошує на тому, що Lviv Security Forum повинен стати максимально людським: “Щоб ми говорили для людей і про людей, щоб думали про правдиві речі, а не про те, чи є вони політично коректними, — це я маю право сказати як політик, бо сама від цього потерпаю. І дивлячись на колектив, ту плеяду спікерів, які прибули на Львівський Безпековий Форум, думаю, нам вдасться реалізувати цей намір протягом діяльності форуму. Крім того, маю надію, нам вдасться зробити собі заділ для майбутніх обговорень і на наступні роки. Бо ця дискусія, безперечно, не на короткий період часу — вона буде тривати ще роки, а можливо і десятиліття”.

“Організаторам форуму вдалось зібрати всіх тих аналітиків та експертів, які є ключовими лобістами України перед урядами західних держав. Я хочу привітати у Львові нову важливу подію і подякувати усім високоповажним гостям за підтримку України”, - зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Партнерами форуму були: Фундація Джеймстаун, Представництво Фонду Ганса Зайделя в Україні, Чорноморський фонд регіонального співробітництва «Black Sea Trust» Фонду Джермана Маршалла та Міжнародний фонд “Відродження”

Більше про форум на сайті: www.lvivsecurityforum.org
https://www.facebook.com/lvivSF/

Контакти

Інститут міста

79008 Львів

пл. Ринок, 1, офіс 108-111

+38-032-254-60-81

+38-032-254-60-82

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.