05 вересня 2017 Новини

Результати соціологічного дослідження: як сихівчани оцінюють своє життя в районі

Проведення соціологічного дослідження “Проблеми та потреби мешканців Сихівського району” є одним із перших етапів проекту “План дій для зміцнення громад”, який фінансується Посольством Великої Британії в Україні в рамках проекту «Підтримка реформи децентралізації в Україні», який виконує Всеукраїнська громадська організація «Громадянська мережа «ОПОРА» у співпраці з Інститутом міста.

Впродовж липня 2017 року, методом поквартирного опитування «face-to-face», було опитано 600 мешканців Сихівського району, віком від 18 років задля виявлення основних проблем, можливостей Сихівського району та визначення основних показників якості життя мешканців Сихова. Зауважимо, що похибка репрезентативності вибірки з довірчою ймовірністю 0,954 не перевищує 4%.

Деталі соціологічного дослідження (для завантаження).

Додамо, що результати дослідження стануть основою для обговорень на зустрічах щодо створення стратегії розвитку громади Сихова, які будуть відбуватися вересневими вівторками о 18 год в конфененц-залі ТЦ “Інтерсіті” (просп. Червоної Калини, 62 А).

Заохочуємо слідкувати за розвитком подій на фейсбук - сторінці події Створення Стратегії розвитку громади Сихова та сторінці Інституту міста.

Контакти

Інститут міста

79008 Львів

пл. Ринок, 1, офіс 108-111

+38-032-254-60-81

+38-032-254-60-82

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.