02 червня 2017 Новини

Програма заходів на Майстерні міста 2017: головний та локальні павільйони

Цьогорічний урбаністично-культурний проект має на меті реалізувати урбаністичну децентралізацію в межах міста із залученням локальних мікрогромад. Саме тому, в період з 5 по 16 червня у Львові діятиме головний павільйон Майстерні міста (вул.Валова 18 а) та п’ять мобільних павільйонів, які стануть платформою для спілкування та обміну досвідом в таких районах: Рясне, Рогатка, Сихів, Замарстинів і Левандівка.

Як зазначає менеджер Майстерні міста, Марта Гладка, програма цьогорічної Майстерні міста складється із ініціатив, які безпосередньо дофінансовує проект або ж допомагає презентувати своє напрацювання чи плани, які стосуються покращення життя у місті. Звісно, питання дофінансування вирішувалося за принципами конкурсного відбору та фахового оцінювання ідей. Так, у 2017 році Майстерня міста підтримає понад 40 ідей, які націлені на перетворення нашого міста, їхні результати будуть презентовані в рамках Майстерні,на головному павільйоні. Також, ділиться Марта, є команди інноваторів,яких ми цільово запрошували до нашої платформи спілкування, - все заради досвіду та успішних кейсів, які справді змінюють місто невеликими, але потрібними кроками. Напевно, шоста Майстерня має за ціль не тільки активізувати локальні громади, але й наголошує на важливості розвитку такої сфери як навколишнє середовище, енергооощадність, екологія. Я впевнена, що екосвідомість сучасних містян - це запорука сталого перетворення міста.

Програма заходів Майстерні міста


ВХІД ВІЛЬНИЙ

Урочисте відкриття Майстерні міста відбудеться 5 червня о 17:00 за адресою вул. Валова 18-A
Просимо слідкувати за оновленими новинами на сайті проекту www.maisterniamista.org.ua та на Facebook-сторінці проекту

Проект Майстерня міста реалізовується командою Інституту міста за фінансової підтримки проекту "Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова"GIZ, Інституту лідерства та управління УКУ,«Лейпцизька премія інтегрованого міського розвитку».

Контакти

Інститут міста

79008 Львів

пл. Ринок, 1, офіс 108-111

+38-032-254-60-81

+38-032-254-60-82

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.