24 березня 2017 Новини

Онлайн трансляція V Всеукраїнського форуму місцевого самоврядування

24-25 березня Львів перетворюється  на майданчик для обміну досвідом між урядовцями та експертами, які обговорять актуальні проблеми і перспективи у сфері місцевого самоврядування.

Стежте за онлайн-трансляцією на нашому сайті.

Програма заходу

 1 день Форуму (відеозапис):

2 день Форуму (відеозапис):

Команда Інституту міста спільно з партнерами V Всеукраїнського форуму місцевого самоврядування  підготували насичену програму для 500 учасників заходу. Теми шістнадцяти панельних дискусій є важливими та актуальними в розрізі розвитку місцевого самоврядування в Україні, експерами дискусій є визнані вітчизняні та міжнародні фахівці.

Зазначимо, що партнерами V Всеукраїнського форуму місцевого самоврядування є Львівська міська рада, Асоціація міст України та представники міжнародних програм, таких як Проект U-LEAD в Україні, Академія Фольке Бернадотта, Програма USAID «Рада», «Партнерство для розвитку міст» (Проект  ПРОМІС), проект GIZ в Україні «Інтегрований розвиток міст в Україні», Програма Ради Європи, Програма USAID DOBRE, Міжнародний фонд «Відродження», Western NIS Enterprise Fund (WNISEF), SKL International, інші.

Головна сцена (Медіа центр)

Контакти

Інститут міста

79008 Львів

пл. Ринок, 1, офіс 108-111

+38-032-254-60-81

+38-032-254-60-82

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.