1 Серпня 2017 | Урбаністика

ГРОМАДСЬКИЙ ПРОСТІР ТА ІНТЕГРОВАНЕ ПЛАНУВАННЯ: ОБМІН ДОСВІДОМ

Минулий тиждень став активним періодом для спеціалістів, які вміють та хочуть творити якісні громадські простори у містах. В рамках спільного українсько-німецького проекту “Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова” (GIZ та ЛМР) було реалізовано тиждень тематичних заходів, які були присвячені інтегрованому плануванню громадського простору. Варто зауважити, що команда проекту «Вулиця для всіх» брала участь в багатьох зустрічах, виставках та обговореннях цього тижня.


Протягом цього тижня у приміщенні трамдепо відбувалися ряд заходів для широкої громадськості та діяла виставка проектів громадських просторів Львова, які перебувають на стадії розробки, зокрема, ескізний проекту вулиці С.Бандери та проекти громадських просторів, які планують змінити в рамках проекту «Вулиця для всіх».

Впродовж трьох днів для представників українських міст було проведено конференцію з обміну досвідом, під час якої у форматі презентацій, екскурсій, воркшопів та публічних дискусій фахівці говорили про: значення, менеджмент та планування зелених насаджень в місті, основи та методи інтегрованого планування громадського простору, залучення мешканців та модерування громадських обговорень.