7 September 2020 | Urbanism

Анонс онлайн україно-німецького молодіжного обміну: “Тактичний урбанізм. Трансформація міського простору”

8, 10 та 11 вересня 2020 року відбудеться перший етап (його онлайн частина) україно-німецького молодіжного обміну: “Тактичний урбанізм. Трансформація міського простору” у ZOOM.

Теми, що будуть обговорюватися учасниками обміну:
🔸 Архітектор, урбаніст, популярний відеоблогер Юліан Чаплінський представить лекцію “Тактичний урбанізм та його прояви в період COVID-19”.
🔸 Професор Університету мистецтва та дизайну міста Лінц Тон Маттон представить лекцію на тему “Тактичний урбанізм. Досвід Німеччини”.
🔸 Співавтор Плану сталої міської мобільності Павло Сирватка виступатиме з лекцією “Тактичний урбанізм. Досвід України”.
🔸 Культурна менеджерка та керівниця Львівського муніципального мистецького центру Роксолана Мицько представить лекцію “Мистецтво в громадських просторах. Мистецькі рішення втілені за допомогою тактичного урбанізму”.
🔸 Архітектори Ольга Криворучко та Валентин Шароватов разом з учасниками події проведуть сесію концептуального планування за допомогою засобів тактичного урбанізму для громадського простору на вулиці Виговського 32 (5-а міська поліклініка міста Львова).

*Проект реалізується в програмі підтримки “MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді” фонду “Пам‘ять, відповідальність та майбутнє” (EVZ). Ця публікація не представляє думку Фонду EVZ. Автор несе відповідальність за зміст.