15 Листопада 2017 | Анонси ІМ

25 ЛИСТОПАДА У ЛЬВОВІ ВІДБУДЕТЬСЯ VIII ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ ОСББ

Метою цьогорічного Форуму є створення якісної комунікаційної платформи задля обміну досягненнями та можливостями змін у галузі житлового господарства між усіма впливовими групами: представники ОСББ, влада, бізнес, експерти.


Учасниками Форуму стануть найпрогресивніші керівники ОСББ та Асоціацій ОСББ зі всіх областей України; представники влади Львова, очільники відділів та управлінь житлового господарства обласних центрів, представники міжнародних організацій та громадського сектору.

25 листопада, робота Форуму буде спрямована на обговорення питань реформування сфери житлово-комунального господарства, також говоритимемо про тарифи на комунальні послуги та перспективи створення конкурентного ринку, процес впровадження енергоефективних змін.

Програма Форуму

Організаторами Форуму є Львівська міська рада, КУ Інститут міста, Ресурсний центр для ОСББ при Львівській міській раді.

Додамо, що 24 листопада з 13:00 год. до 17:30 год., у Першій Львівській Медіатеці, буде відбуватися навчання для голів ОСББ зі всієї України. Говоритимемо про важливі питання співпраці між головами ОСББ, про енергоаудит та облаштування території навколо будинків.

Детальна програма навчання

Якщо Ви хочете стати учасником VIII Всеукраїнського форуму ОСББ або відвідати навчання просимо обов’язково зареєструватися.

Реєстрація триває до 11:00 год. 22 листопада.